foto

Sympatyków TVP ABC zapraszamy na spotkania z ulubionymi bohaterami na stronach najnowszego Magazynu TVP ABC, który właśnie trafia do sprzedaży. Na dzieci czeka wspaniała i rozwijająca zabawa.

Na początek polecamy najnowszą przygodę literkowych zwierząt, które cieszą się z nadejścia wiosny i pięknej pogody. Jeżdżą na rowerach, na rolkach i hulajnogach. Jednak niektóre zwierzaki radują się bez opamiętania. Gepard Gustaw chce udowodnić, że jest mistrzem jazdy na rowerze i mistrzem prędkości. Przez niego w Literkowie zrobi się trochę niebezpiecznie. Wygląda na to, że będzie musiał nauczyć się przepisów ruchu drogowego.
Gdy dzieci trochę odsapną po przygodach mieszkańców Literkowej Krainy, na pewno z przyjemnością zajmą się wspólną zabawą przygotowaną przez bohaterów bajek: „Tru i Tęczowe Królestwo”, „Stacyjkowo”, „O rety! Psoty Dudusia Wesołka”, „Świnka Peppa”, „Pony Life”, „ Metalions”, i „Niespodzianka Poranka” a także udadzą się w kolejną podróż z „Nelą Małą Reporterką”.
Będzie można poszukać wyjścia z labiryntu, poćwiczyć liczenie i pisanie, rozwijanie spostrzegawczości podczas szukania różnic między obrazkami i logiczne myślenie.

Do każdego egzemplarza magazynu jest dołączony wspaniały upominek – dwie figurki dinozaurów i dzikich zwierząt do wyboru.

Pozostale Aktualności