foto

Kolejna część przygód Jadzi Pętelki od 24 lutego już jest w księgarniach!
Najmłodsze dzieci wspólnie z sympatyczną dziewczynką odkrywają otaczający je świat i przeżywają przeróżne sytuacje, znane im z codziennego życia.

Tym razem na Jadzię Pętelkę czeka kąpiel w wannie! Każde z rodziców maluchów wie, że może być to jednocześnie bardzo przyjemne wydarzenie w ciągu dnia, jak i bardzo kłopotliwe... Szczególnie, gdy podczas mycia włosów krople wody dostaną się do oczu!

Jak wygląda kąpiel małej Jadzi?
O tym przekonają się ci, którzy sięgną po książkę „Jadzia Pętelka bierze kąpiel”. Będzie wesoło, nie zabraknie leniwca, magicznego zestawu do włosów, suszenia głowy i mycia zębów!
Czy Jadzi spodobają się te wszystkie kąpielowe zabawy? A może to pomysł na wesołą kąpiel Waszych dzieci i przekonanie ich, że to znakomita zabawa.

„Jadzia Pętelka” to seria dedykowana najmłodszym czytelnikom. W każdej części maluchy i ich rodzice mają szansę rozpoznać sytuacje z własnej codzienności. Podążając za tytułową bohaterką, odkryją więc sposoby na wyciszenie przed snem, oswoją temat kąpieli, mycia zębów czy siusiania do nocnika, wspólnie przygotują się do wyjścia na spacer. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym i barwnym, zabawnym ilustracjom lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w stawianiu czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...