foto

Czy Państwa dziecko odczuwa strach przed pójściem do lekarza lub do przedszkola? A może nie lubi kąpieli?
Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to polecamy najnowszą serię „Bajeczek z morałem” wydawnictwa PRYZMAT, a uda się rozwiązać codzienne dziecięce kłopoty!

Najnowsza seria kartonowych książeczek dla dzieci w wieku 3 – 6 lat, autorstwa Anny Prudel pt. „Bajeczki z morałem”, to sześć humorystycznych historyjek napisanych wierszem, z barwnymi ilustracjami Marcina Południaka.
W skład serii wchodzą: „Zebra Nora”, „Rybka Ola”, „Łania Frania”, „Kąpiludki”. „Papuga Wojtka” i „Modna żyrafa”.

Ale nie tylko ilustracje są barwne. To samo można powiedzieć
o niezwykłych przeżyciach i przygodach bohaterów bajeczek!

Każda książeczka prezentuje inną postać, która nie tylko rozśmiesza
i przyciąga uwagę dzieci swoim zachowaniem, ale również uczy i wychowuje.
Rymowane historyjki pomogą uporać się z lękami, opowiedzą jak poradzić sobie w stresujących sytuacjach, a także rozbawią do łez i pozwolą miło spędzić czas z dzieckiem.„Zebra Nora” wesprze każde dziecko, które boi się wizyty u lekarza.

„Rybka Ola” pomoże przełamać lęk przed przedszkolem i opowie o zawieraniu pierwszych przyjaźni.

„Łania Frania” nauczy dzieci odnajdywać harmonię pomiędzy pracą, a odpoczynkiem.

Natomiast bohaterka opowiadania „Modna żyrafa” przekonuje, w jakie tarapaty może wpaść ten, kto nieustannie dąży do bycia modnym i jak ważna jest akceptacja siebie.


Ale to jeszcze nie wszystkie postacie nowej serii „Bajeczek z morałem”.

Nic tak nie rozbawi maluchów jak krzykliwa „Papuga Wojtka”. Oj, ma on nie lada utrapienie z tym ptaszyskiem! Trzeba się samemu przekonać, czy Wojtek poradzi sobie ze swoim pupilem.

Kolejna książeczka opowiada o niezwykłych stworkach zwanych „Kąpiludkami”, które mieszkają w łazience i pomagają dzieciom przebrnąć przez trudy kąpieli. Żaden brud nie ma z nimi szans. Książeczkę tę doceni każdy rodzic, który choć raz usłyszał głośne „NIE!”, gdy przyszedł czas kąpieli. Nikt w tej sytuacji nie zaradzi lepiej niż kąpiludki!

TVP ABC zachęca do sięgnięcia po tę wyjątkową serię, zanim zniknie z księgarskich półek!
A potem? A potem czeka Państwa wspólne spędzanie czasu z książką w ręku, wspólne czytanie, oglądanie ilustracji i rozmowa z dziećmi o przygodach bohaterów, a także o tym, przed czym przestrzegają i czego uczą.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...