foto

Fanów TVP ABC zapraszamy do spotkania z ulubionymi bohaterami na stronach najnowszego Magazynu TVP ABC, który 17 grudnia trafił do sprzedaży. Na wszystkich czeka wspaniała i rozwijająca zabawa.

Na początek proponujemy dzieciom samodzielne przeczytanie lub posłuchanie najnowszej przygodę literkowych zwierząt, które z niecierpliwością czekają na święta.
Marzą o pięknej choince, dekoracjach, przyjęciu i – oczywiście – o prezentach. Ale, jak na razie, w Literkowie wielu mieszkańców przeziębiło się i siedzi w swoich domach. Czy uda im się wykurować i na czas zorganizować wspaniałe święta, dowiemy się z opowiadania „Bądź zdrów, Mikołaju!”.

Po krótkim odpoczynku po miłej lekturze, zapraszamy do wspólnej zabawy przygotowanej przez bohaterów bajek: „Heidi",” „Sunny Day”, „Rev&Roll”, „Świnka Peppa”, „Stacyjkowo”, „Super Wings” i programu „Nela Mała Reporterka”.
Razem z nimi poszukamy wyjścia z labiryntu, poćwiczymy liczenie i pisanie, rozwiniemy spostrzegawczość podczas szukania różnic między obrazkami i potrenujemy logiczne myślenie.
Dowiemy się również wielu ciekawostek o egzotycznych zwierzętach.Do każdego egzemplarza magazynu jest dołączony wspaniały upominek – zestaw Koci Doktor.
Miłej zabawy!

pozostałe aktualności