foto

Czas na kolejne spotkanie z Gwiazdkozaurem! Uwielbiani przez czytelników William i Gwiazdkozaur wracają w książce „Gwiazdkozaur i Zimowa Czarownica”, która ukazała się nakładem wydawnictwa ZYSK i Ska.

Od niesamowitej przygody Williama z najbardziej niezwykłym dinozaurem na świecie – Gwiazdkozaurem – minął rok.

Teraz chłopiec staje przed nowym wyzwaniem. Trafia na biegun północny i spotka tajemniczą Zimową Czarownicą, której moc kontrolowania czasu pozwala świętemu Mikołajowi podróżować po całym świecie w wigilię Bożego Narodzenia.
Kiedy okaże się, że los świąt wisi na włosku, William i Gwiazdkozaur będą musieli zaryzykować wszystko, aby je uratować…

„Gwiazdkozaur i Zimowa Czarownica” to pełna magii i ciepła opowieść – doskonały wybór dla całej rodziny.

Autorem książki jest Tom Fletcher – znany brytyjski muzyk, który po kilku latach tworzenia piosenek dla swojego zespołu o nazwie McFly, zaczął pisać opowiadania. Stanowi połowę duetu stojącego za bestsellerową serią „Dinosaur That Pooped”, która na całym świecie sprzedno w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Pierwsza powieść o niezwykłym dinozaurze – „Gwiazdkozaur” – odniosła niebywały sukces, zajmując drugie miejsce na liście dziecięcych bestsellerów 2016 roku.
Polskie wydanie ukazało się w 2017 roku.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...