foto

Gorąco zapraszamy sympatyków Magazynu TVP ABC, by zajrzeli do najnowszego wydania, które już jest w sprzedaży. To naprawdę kolorowe, zabawne i mądre wydanie.Na początek warto przeczytać lub posłuchać o najnowszej przygodzie z Literkowej Doliny. Co tym razem przydarzyło się jej mieszkańcom?
Bocian Bartek, Cielak Cecyl i Dzik Duduś nie mogli znaleźć Anakondy Adeli i jej koleżanek. Uznali nawet, że dziewczyny zostały uprowadzone i trzeba je odnaleźć. Warto sprawdź, co naprawdę stało się w Literkowie i jak skończyła się ta historia!

Po przeczytaniu opowiadania, możena spotkać się ze bohaterami nowych bajek i tych już dobrze ci znanych: „Super Wings”, „Tupcio Chrupcio”, „Ricky Zoom”, czy „My Little Pony”.
Na dzieci czekają też Świnka Peppa z przyjaciółmi i Nela Mała Reporterka. Dzięki bohaterom tych bajek i zabawnym, mądrym zadaniom maluszki rozwiną wiele swoich umiejętności, poćwiczą spostrzegawczość, proste liczenie, pisanie, logiczne myślenie i zdolności manualne.Do każdego egzemplarza magazynu jest dołączony upominek – zestaw „Moje koniki”.

To wydanie magazynu można też kupić nie wychodząc z domu, tutaj.

pozostałe aktualności