foto

Wydawnictwo FERMENT przygotowało niespodziankę dla wszystkich małych sympatyków serialu „Rodzina Treflików” – serię książeczek, zachęcającą do zabawy z bohaterami bajki.

Serię rozpoczynają trzy tytuły:
„Kolorowanka premium dla dzieci. Baw się i ucz się!”
„Kolorowanka edukacyjna dla dzieci. Nauka i zabawa!”
„Kolorowanka dla dzieci. Rodzina Treflików”

„Kolorowanka premium dla dzieci. Baw się i ucz się!”
Kolorowanka Premium z serii „Rodzina Trelików” zawiera 24 strony z edukacyjnymi zadaniami dla najmłodszych, które pomagają rozwijać pamięć, umiejętność logicznego myśleniai zdolności plastyczne dziecka. Propozycje ćwiczeń zostały skonstruowane z myślą o naszych pociechach, dlatego nauka została połączona z zabawą, dzięki której maluchy chętniej sięgają po książeczki.
Kolorowanka ma format A4, zawiera naklejki, karty do gry memory i grę planszową, które rodzice mogą wykorzystać przy wspólnej zabawie z dziećmi. Dodatkowy atut publikacji stanowi wypychanka.

„Kolorowanka edukacyjna dla dzieci. Nauka i zabawa!”
Kolorowanka edukacyjna z serii „Rodzina Trelików” ma 32 strony zawierające ćwiczenia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Publikacja ma na celu wspomaganie rozwoju zdolności manualnych, logicznego myślenia i treningu pamięci młodych odbiorców. Książeczka zawiera ćwiczenia takie jak: wskazywanie różnic między obrazkami, kolorowanki kodowane, łączenie w pary elementów i wiele innych.
Jest w formacie B5 i zawiera naklejki i papierowe figurki z postaciami z bajki „Rodzina Treflików” do samodzielnego wycięcia przez dziecko.„Kolorowanka dla dzieci. Rodzina Treflików”
Kolorowanka z postaciami bajki „Rodzina Teflików” w formacie B5, składa się z 32 stron, tym samym 32 obrazków do pokolorowania przez najmłodszych odbiorców. W kolorowance znajdują się naklejki z ulubionymi postaciami z bajki i puzzle do samodzielnego wycięcia przez dziecko. Kolorowanka rozwija zdolności plastyczne i manualne najmłodszych..

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...