foto

Na półkach księgarskich zagościła nowa seria powieści z dreszczykiem dla dzieci, które uwielbiają się bać, a także dla tych, dla których te emocje są bardzo trudne i chcą raz na zawsze poradzić sobie ze swoim strachem! W cyklu nakładem HarperCollins Polska ukazał się m.in. tytuł: „Opowieści z dreszczykiem. Straszne historie Maszy”.

„Opowieści z dreszczykiem. Straszne historie Maszy” to wyjątkowa propozycja dla dzieci, która rozjaśni dziecięcy pokój w jesienne noce i wieczory!
Kto jest gotowy na odrobinę strachu i bardzo święcącą książkę?

„Straszne historie Maszy” to propozycja dla maluchów z dziewięcioma uroczymi (i tylko trochę strasznymi) opowieści napisanych na podstawie serialu. Każda historia, której narratorką jest Masza, w zabawny, lekki i mądry sposób mówi o codziennych dziecięcych lękach. Bohaterowie boją się ciemności, wody, owadów albo koszmarnych snów i krok po kroku uczą się oswajać swoje obawy.

Każda historia opowiedziana w książce dobrze się kończy, a wynikający z niej morał będzie punktem wyjścia do intrygujących rozmów z kilkulatkiem.
Fantastyczna, świecąca w ciemności, a przy tym bezpieczna dla dziecka okładka to dodatkowy atut książki!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...