foto

Nakładem HarperCollins Polska na początku października do sprzedaży trafiła nowa seria książek Power Rangers Beast Morphers. W cyklu ukazały się dwa tytuły: „Rocznik. Fakty, Bohaterowie, Wyzwania” i „Zadania i wyzwania z naklejkami”. To pozycje dla młodszych fanów wojowników zawsze stających w obronie dobra.

Power Rangers Beast Morphers powracają w wielkim stylu!
Obie książki „Power Rangers Beast Morphers. Rocznik. Fakty, Bohaterowie, Wyzwania” i „Power Rangers Beast Morphers. Zadania i wyzwania z naklejkami” to nie lada gratka dla fanów amerykańskiego serialu dla dzieci i młodzieży o niesamowitych przygodach tych bohaterów.

„Rocznik. Fakty, Bohaterowie, Wyzwania” to książka, w której młodzi czytelnicy znajdą opowieść o powstaniu Power Rangers i o pierwszych przygodach grupy ilustrowaną kadrami z serialu. Nie zabraknie niezwykłych faktów, interesujących informacji i intrygujących ciekawostek na temat ulubionych, poszczególnych bohaterów serialu. Każdy Ranger ma cząstkę DNA pochodzącą od zwierzęcia, dlatego Czerwony Wojownik jest szybki jak gepard, Niebieski – silny jak goryl, a Żółty – zwinny jak królik. Oprócz tego młodzi czytelnicy-wojownicy mogą liczyć na różnorodne wyzwania w postaci testów, łamigłówek i innych ciekawych zadań, których rozwiązywanie może przynieść wiele satysfakcji! Niewątpliwą atrakcją są cztery plakaty do wycięcia.

„Zadania i wyzwania z naklejkami” to okazja do niekończącej się zabawy. Na ponad 30 stronach książki znajdują się zadania i łamigłówki o zróżnicowanym poziomie trudności, które zapewnią mnóstwo świetnej rozrywki zarówno tym młodszym, jak i trochę starszym miłośnikom Czerwonego Wojownika i jego przyjaciół. Dołączone do książki kolorowe naklejki będą dodatkową atrakcją – część można wykorzystać do rozwiązywania zadań, a część przykleić w dowolnym miejscu.

Go, go, Power Rangers! Power Rangers Beast Morphers, gdy się zjednoczą, ich moc jest niepowstrzymana!

pozostałe aktualności