foto

„Zaopiekuj się mną” to bestsellerowe książki autorstwa Holly Webb, które pokochały dzieci na całym świecie! Na pewno i dzieci, i rodziców ucieszy informacja, że ZIELONA SOWA wydała kolejną opowieść z tej lubianej serii pt. „Perełka, wyjątkowa kotka”.

„Perełka, wyjątkowa kotka” to kolejna wzruszająca historia.
Frania zawsze marzyła o kocie, ale mieszka przy bardzo ruchliwej ulicy i zwierzątko musiałoby spędzać cały czas w domu. Dziewczynka dowiaduje się, że pobliskie schronisko poszukuje domu zastępczego dla głuchej kotki, która nie może wychodzić na zewnątrz. To idealne rozwiązanie dla Frani i jej rodziny!

Perełka cieszy się, że trafiła do nowych opiekunów, którzy wiedzą, jak się nią zajmować. Uwielbia pieszczoty Frani. Jednak za oknem wabi ją świat pełen fascynujących rzeczy. Gdyby tylko udało jej się wyjść z domu, aby go odkryć...

W czym tkwi sekret serii „Zaopiekuj się mną”, która cieszy się popularnością już od ponad dekady? To przede wszystkim wciągająca tematyka. W każdej części znajdziemy historię uroczego psa lub kota, któremu pomagają główni bohaterowie.
Holly Webb idealnie połączyła dziecięce marzenia o opiece nad zwierzętami z pasją do czytania. Znajdziemy tu wzruszające historie o przyjaźni pomiędzy dziećmi a zwierzętami, które uczą empatii, wrażliwości i odpowiedzialności za zwierzę.
Seria książek „Zaopiekuj się mną” to dobry pomysł na pierwsze samodzielne czytanie. Tytuły są skierowane do dzieci w wieku 6-8 lat i charakteryzuje je prosty tekst i duża czcionka. W środku znajdziemy czarno-białe ilustracje autorstwa Sophy Williams, które z pewnością uatrakcyjnią czytanie.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...