foto

Miś Tuliś powraca po długich miesiącach pozostawania w domu!
Ku radości dzieci i rodziców, bo wszystkim brakowało tego dużego Misia o wielkim sercu, którego kochają dzieci w 30 krajach!
Wrócił w nowej książce pt. „Miś Tuliś bawi się w chowanego” wydanej oczywiście przez AMBEREK.

„Miś Tuliś bawi się w chowanego” to już siódmy w AMBERKU i najnowszy w Wielkiej Brytanii tom kultowej serii, która stała się dla dzieci „ulubioną klasyką” – jak pisze „Guardian”.

Na pewno Państwa dzieci już poznały Misia, który jest spragniony miłości i czułości. Ma tyle przytuleń-że-aż na każdą okazję i dla każdego.
Najmłodsi przeżyli z nim pierwszy dzień w przedszkolu, martwili się z nim, jak coś przeskrobał. Przeżywali z nim święta Bożego Narodzenia i budzenie się wiosny. Szukali z nim i znajdowali prawdziwych przyjaciół.

Teraz Miś Tuliś pierwszy raz bawi się w chowanego. Jest przejęty – jak zwykle – i bardzo mu się podoba chowanie i podglądanie, czy ktoś nie idzie. Niestety nie bardzo mu się udaje, bo jest za duży i gdziekolwiek się ukryje, pierwszy jest znaleziony.
Zawsze! Zniechęcił się, posmutniał i chce dać za wygraną, ale od czego są przyjaciele?
„To może lepiej szukaj ze mną” – proponuje Owieczka – „stworzymy świetną drużynę”.
Miś z jeszcze większym entuzjazmem zabiera się do szukania. I nawet już myśli, że w szukaniu to jest na pewno dobry. Choć jak to Tuliś – przy nadmiarze zapału może sporo napsocić i znaleźć wcale nie tych, którzy się chowali...

Jak zwykle będzie mnóstwo przygód, mnóstwo śmiechu i mnóstwo wspaniałej zabawy... A nawet dreszczyk emocji, bo w pewnym momencie ktoś naprawdę się zgubi. Ale ponieważ ten ktoś jest rozsądny, to wie, co robić w takich wypadkach – trzeba wrócić na miejsce, z którego się wyszło...

„Miś Tuliś bawi się w chowanego” to nie tylko wzruszająca, radosna, przezabawna, pięknie ilustrowana opowieść Davida Mellinga o najbardziej przytulaśnym misiu na świecie i najlepszych, najżyczliwszych przyjaciołach, ale również wspaniała lekcja dla dziecka – co ma robić, kiedy naprawdę się zgubi.

A na koniec Miś przekazuje najśmieszniejsze i najskuteczniejsze rady i sztuczki do zabawy w chowanego i sprawi czytelnikom jeszcze jedną niespodziankę.
Ta lektura to prezent od AMBERKA na każdy czas, nawet „nowej normalności”, bo Tuliś tuli niekoniecznie swoimi dużymi ramionami, ale przede wszystkim wielkim sercem.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...