foto

Czy Państwa dzieci sądzą, że dobre wróżki nie istnieją? Zachęcamy do poczytania im najnowszej część przygód Zuzi, która też kiedyś w nie wątpiła, a z pewnością zmienią zdanie!

Rezolutna blondyneczka już podbiła dziecięce serca, a teraz powraca w kolejnej, odrobinę nietypowej odsłonie.
Nakładem Wydawnictwa SKRZAT właśnie ukazał się nowy tom z serii „Zuzia i dobre wróżki” autorstwa Anny Potyry pt. „Marzenie Zuzi”. Ta urocza historia i z piękne ilustracje Agnieszki Filipowskiej, zaczarują dzieci od pierwszych słów książki!

„Chcę być dorosła jak mamusia” – pomyślała dziewczynka, przytulając czule misia Fredzia. Nie wiedziała, że kolejny ranek przywita już jako pani Zuzanna! W końcu nadeszły jej piąte urodziny, a w tak uroczystym dniu wszystkiego można się spodziewać. Zwłaszcza gdy za przyjaciółki ma się wróżki, a prezent okraszono szczyptą magii.
Zuzia szybko zrozumiała, że obdarowano ją... spełnionym marzeniem! Bez zastanowienia założyła mamine pantofelki i zabrała Hultaja na dostojny spacer.
Jakież zdziwienie wywołała na placu zabaw i w szkole!

Kto włożył różdżkę w ten cały galimatias? Czy najpyszniejsze lizaki zawsze smakują tak samo? I jak wielkie może być dziecięce serce? Tego wszystkiego dzieci dowiedzą się z najnowszej części przygód Zuzi!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...