foto

Borsuk z AMBERKA szturmem podbił serca dzieci i rodziców na wiosnę 2020, kiedy pracował nad swoim najpiękniejszym ogródkiem i kiedy plany, marzenia i projekty wielu dzieci musiały ulec zmianie z powodu pandemii.

Książka „Najpiękniejszy ogródek Borsuka” zachwycała pięknem subtelnych ilustracji w barwach czterech pór roku, wzruszała uroczymi postaciami, z którymi każde dziecko może się identyfikować, dawała przykład dobrą przyjaźnią oraz przesłaniem dobrej nadziei przez całą wiosnę, przez całe lato.
I teraz – kiedy pierwszy nakład już się wyczerpał – wszyscy tęsknią za Borsukiem perfekcjonistą.
Chcą go mieć przy sobie i tworzyć z nim najpiękniejsze plany, bo jak wiadomo Borsuk zaczął swoją pracę już pod koniec lata: zbierał, segregował nasionka, dbał o nie i przygotowywał się przez całą zimę do stworzenia ogródka na wiosnę.

Dlatego teraz mamy dobrą wiadomość – dodruk tej pięknej i mądrej książki już od 1 października znowu w sprzedaży!
Będzie przez chłodne jesienne i zimowe dni ubarwiał, wspierał i podtrzymywał na duchu oraz dawał bardzo wiele radości w planowaniu marzeń na następny, lepszy rok nam wszystkim.
I będzie przypominał, że nawet jeśli nie wszystko pójdzie zgodnie z planem – a tak zazwyczaj w życiu bywa – to bardzo ważne, żeby się starać, bo los wynagrodzi nasze wysiłki czymś jeszcze ładniejszym.

„Najpiękniejszy ogródek Borsuka” nie tylko w niezwykle subtelny, delikatny i przyjazny sposób pokazuje, że nie zawsze trzeba być perfekcjonistą i że nie wszystko da się zaplanować.
Książka podnosi na duchu i przekonuje dziecko, że nawet jeśli los przynosi przykre niespodzianki, to po burzy nadejdą może jeszcze piękniejsze i znowu dobre dni. Ważna jest pracowitość, ważny jest cel, no i najważniejsi są przyjaciele.

O tym przekonuje wzruszający i zabawny tekst Marshy Diane Arnold, autorki wydanej w AMBERKU książeczki „Mogę wejść?” (wspaniałej pochwały odwagi, umiejętności dzielenia się i przyjaźni).
Oryginalności i wyjątkowości nadają książce ilustracje wybitnej, nagradzanej artystki – Ramony Kaulitzki. Zachwycają barwami czterech pór roku, pokazują uczucia wszystkich bohaterów, dają radość i nadzieję, tak bardzo nam potrzebne właśnie teraz.
Borsuk, Wiewiórka, Łasiczka i Koszatka z tej wznowionej, pięknej i mądrej książki „Najpiękniejszy ogródek Borsuka” dołączyły do ulubionych przyjaciół dzieci z książek AMBERKA („Za dużo marchewek”, „Odwagi, zajączku!”, „Żyrafy nie umieją tańczyć”, seria przygód o Misiu Tulisiu i wiele, wiele innych).

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...