foto

29 maja wielka polska premiera gier „Gigantozaur” na Playstation 4 i Xbox One!
Ulubione dziecięce postacie z animowanej serii, którą nasi widzowie mogą oglądać w Wieczorynce teraz są też bohaterami gier na konsole.

W grze Gigantozaur dzieci mogą poznawać i ścigać się poprzez prehistoryczne światy rozległe, w jedynej w swoim rodzaju dinozaurowej przygodzie – z jednej strony ratując świat, z drugiej biorąc udział w wyścigach – a wszystko to z gigantyczną dawką zabawy!
Gracze mogą bawić się ze swoimi ulubionymi postaciami z serialu – Czupurem, Miłką, Rudzią i Dudkiem – odkrywając sekrety, rozwiązując krzyżówki i ratując dzień.

Gigantozaur jest oparty na bestsellerowej książce Jonny’ego Duddle’a o tym samym tytule.
Nagradzany reżyser Olivier Lelardoux zaprasza najmłodszych na ekscytujące, pełne humoru przygody.

Dzieci, tak jak i bohaterowie gry, muszą znaleźć w sobie odwagę, być sobą i odkrywać świat poza swoimi gniazdami.
W każdej części młode i bardzo ciekawe świata dinozaury próbują rozwiązać tajemnicę Gigantozaura – największego i najbardziej nieustraszonego ze wszystkich dinozaurów.
Wyruszają na przygodę, mierząc się ze swoimi lękami i wspólnie pracując nad rozwiązaniem problemów. Gdy dociekliwa Rudzia, żartobliwa Miłka, nieśmiały Czupur i odważny Dudek chcą dowiedzieć się więcej o Gigantozaurze, odkrywają, że mogą się od niego wiele nauczyć!

• Czupur, Miłka, Rudzia i Dudek czekają. Każde dziecko może dołączyć do swoich przyjaciół – dinozaurów, aby wraz nimi pomóc Gigantozaurowi, ochronić go przed wymarciem.
• Mały gracz może też wziąć udział w wyścigu dinozaurów – wskoczyć za kierownicę, aby wystartować w wielkim wyścigu, dotrzeć do kolejnej strefy przygód i przekonać się, kto jest najszybszy.
• Gra na PS4 lub XBoks One to zabawa dla całej rodziny – razem z rodzicami i z bratem czy z siostrą można sterować swoim ulubionymi dinozaurami i wspólnie przeżywać przygody.

Dzięki tej grze mali fani animowanego serialu „Gigantozaur” mogą się cieszyć z zabawy ze swoimi ulubieńcami.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...