foto

Fanów TVP ABC zapraszamy do spotkania z ulubionymi bohaterami na stronach najnowszego Magazynu TVP ABC, który już od czwartku, 9 kwietnia, będzie dostępny w kioskach w całej Polsce.
Na dzieci czeka wspaniała zabawa.

Na początek polecamy przeczytanie lub posłuchanie opowiadania o najnowszej przygodzie literkowych zwierząt, które wybrały się na wielką wyprawę w nieznane. Ich drogę wyznaczały ślady, które zostawili im Anakonda Adela i Bocian Bartek.
Czy wycieczka się udała i co czekało ich na mecie?

Gdy trochę odsapnie się po emocjonującej wycieczce, zapraszamy do wspólnej zabawy przygotowanej przez Gigantozaura, Pszczółkę Maję, Świnkę Peppę i jej przyjaciół, Trolle i podróżników Magicznego Autobusu, który znów wyruszył w trasę.
Razem poszukacie wyjścia z labiryntu, poćwiczycie liczenie i pisanie, rozwiniecie spostrzegawczość podczas szukania różnic między obrazkami a także logiczne myślenie.

Do każdego egzemplarza magazynu jest dołączony wspaniały upominek – psiaki z budą i akcesoriami do zabawy.

Uwaga! To wydanie magazynu można też kupić nie wychodząc z domu i to w dwóch wersjach. Jest wariant tradycyjny – wersja papierowa z gadżetem. Jednak jeśli ktoś w czasie pandemii nie chce takiego wydania miesięcznika, wydawnictwo EDIPRESSE przygotowało wersję cyfrową bez gadżetu.

pozostałe aktualności