foto

Obecna sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym, zamknięciem przedszkoli i szkół oraz zaleceniem pozostawania w domu sprawiła, że rzesze rodzin muszą koegzystować na małych powierzchniach. Szczególnie uciążliwy jest związany z tym brak ruchu i możliwości aktywnego spędzania czasu. Najbardziej odczuwają to dzieci, których pokłady nagromadzonej energii często dają się we znaki domownikom.

Co zatem zrobić, żeby nie zwariować, wyszaleć się w kontrolowany i bezpieczny sposób, uruchomić produkcję endorfin i zadbać o dobrą kondycję fizyczną w zaciszu domowym?
Mamy znakomitą propozycję – wspólnie grać w „Siódme poty”. Tę bardzo na czasie grę ma w swojej ofercie ALEXANDER.

„Siódme poty” to energiczna gra, w której poruszmy się po planszy, zbieramy kartoniki ze sprawnościami, ale przede wszystkim wykonujemy ćwiczenia fizyczne.
Gracze zmagają się nie tylko z przeciwnikami, ale także z własnym ciałem.
Zwycięzcą zostaje ten, kto jako pierwszy ułoży wszystkie elementy układanki.

„Siódme Poty” to gra, która pomoże całej rodzinie utrzymać ciało i umysł w dobrej, zdrowej kondycji w czasie trwającej izolacji. Grając:
- w przyjemny sposób wykonujemy w domu ćwiczenia fizyczne, co jest niezwykle istotne dla zdrowia i odporności naszego organizmu,
- gra wspomaga też i ćwiczy naszą pamięć,
- wspólna zabawa wprawia w dobry nastrój, zajmując umysł czymś pozytywnym,
- spontaniczne wybuchy śmiechu rozładowują nagromadzony stres i ewentualne napięcia

Dzięki swojej wyjątkowej koncepcji, gra może pomóc wielu polskim rodzinom aktywnie przejść przez ten trudny czas, zanim wszystko ucichnie i powróci do normalności.

Gra ma bardzo proste zasady, krótką i dynamiczna rozgrywkę i jest dostępna w dwóch wariantach – bardziej rozbudowanym i ekonomicznym, z mniejszą liczbą elementów.

pozostałe aktualności