foto

Piosenki z serialu pt. „Rodzina Treflików” – płyta wydana przez SOLITON to zbiór muzycznych ilustracji przygód wesołej rodzinki i jej przyjaciół. Do każdego odcinka są komponowane utwory, które stanowią komentarz do wydarzeń.
Serial to magiczny musical dla dzieci, a zawarte w nim piosenki stanowią bogaty przegląd stylów muzycznych.

Płyta Piosenki z serialu „Rodzina Treflików” to dla dzieci szansa na poznanie wielu gatunków muzycznych, m.in. pop, blues, dance, rap, hip-hop czy muzyka klasyczna.

Głównym postaciom głosów użyczyli znani aktorzy. W rolę Treflinki wciela się Joanna Jabłczyńska, Treflika – Karolina Trębacz, Mamy – Dorota Kawęcka i Magdalena Różczka. Głosy Tacie użycza Jarosław Boberek, Ciotce – Krystyna Tkacz, a Małemu Wujciowi – Cezary Kwieciński. Princem Kongiem jest Maciej Zakościelny.
W tworzenie serialu są też zaangażowani aktorzy Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

„Rodzina Treflików” to serial animowany dla dzieci w wieku 3-6 lat i ich rodziców. Reżyserem jest Marek Skrobecki, współtwórca Oskarowej produkcji pt. „Piotruś i Wilk”, która w 2007 roku triumfowała w kategorii „Najlepszy krótkometrażowy film animowany”. Serial jest realizowany techniką animacji poklatkowej w Studiu Trefl.

Płyta zawiera piosenki z sezonów 1-4 „Rodziny Treflików” i piosenkę tytułową śpiewaną przez Natalię Kukulską.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...