foto

Genialny duet – mała, ruchliwa i bardzo ciekawska Masza, która ma sto pomysłów na minutę i prostoduszny, kochający spokój Niedźwiedź, który mieszka w gęstym lesie pod Uralem – powracają w nowych odcinkach serialu uwielbianego przez dzieci na całym świecie. „Masza i Niedźwiedź: Dookoła świata” część 10 i pakiet obejmujący kompletny sezon trzeci animacji (części 7-10) ukazały się na DVD 27 listopada.

GALAPAGOS Films wydało już 10 płytę DVD z kolejnymi przygodami niezwykłej pary – małej dziewczynki i wielkiego niedźwiedzia pt. „Masza i Niedźwiedź: Dookoła świata”.
Jak miło siedzieć na brzegu rzeki z najlepszymi przyjaciółmi! Siegając po tę płytę, dzieci dowiedzą się, jaka przygoda czeka Niedźwiedzia podczas wyprawy na ryby. Przekonają się, czy spełni się marzenie Maszy o królewskim życiu i co znaczy „żyć jak król”.
Dziewczynka wie, co zrobić, kiedy doskwiera nuda! Na czym polega sekret dobrej zabawy?
Warto Sprawdzić, czy Masza wie, kim chce zostać w przyszłości, oraz poznać najlepszy sposób na przygotowanie się do podróży.
Na płycie znalazły się następujące odcinki:
„Rybia historia”; „Małpi interes”; „Boże, chroń królową”; „Świat jest sceną”; „Dookoła świata w jeden dzień”; „Kim jestem?”.

„Masza i Niedźwiedź” jest jednym z najpopularniejszych brandów dla dzieci w wieku 2-7 lat na świecie. Popularna animacja została przetłumaczona na 35 języków. Doceniono ją prestiżowymi nagrodami, m.in. Kidscreen Award 2015 dla najlepszej animacji i Creative Innovator 2016 przyznawaną przez Animation Magazine.
Polscy widzowie poznali Maszę dzięki obecności serialu w ramówce naszego kanału – TVP ABC!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...