foto

AMBEREK prezentuje nową, unikatową książkę dla dzieci w każdym wieku i rodziców pt. „Cześć, cześć”. Jest piękna i niepowtarzalna – łączy niezwykłe graficzne formy z minimalistycznym i zabawnym rymowanym tekstem. Ma edukacyjne walory z ekologicznym, społecznym i humanistycznym przesłaniem.

Autorem „Cześć, cześć” jest Brendan Wenzel, ten sam, który stworzył książkę „A każdy widział kota” – fenomenalny bestseller „New York Timesa”, przetłumaczony na 25 języków i uhonorowany nagrodą Caldecott Honor 2017.

Wszystko zaczyna się od powitania. I jak to u Brendana – od kota,
W „Cześć, cześć” poznajemy dwa koty – białego i czarnego. Następnie przed Czytelnikiem pojawia się bajkowa parada zwierząt, które bardzo, ale to bardzo się od siebie różnią. To łatwo zauważyć. Ale czy dostrzeżecie, co je łączy?
Zabawny, rytmiczny tekst i olśniewające kolorami ilustracje uczą, jak zjawiskowo różnią się od siebie dzieła natury i jak cudownie są do siebie podobne.

Radosny, rytmiczny tekst i żywiołowe ilustracje Brendana Wenzla zachęcają do cieszenia się nieskończoną różnorodnością natury i szukania przepięknych podobieństw.
A wszystko zaczyna się od prostego powitania: „Cześć, cześć”.

Ta książka to wyraz najwyższego zachwytu nad mnogością zwierzęcego życia na Ziemi... i troski o jego przetrwanie. – tak napisano w „Publishers Weekly”.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...