foto

Od ponad roku MIŚ TULIŚ króluje w sercach wielu polskich dzieci. Ociepla chłodne chwile, wzrusza swoją łagodną rozbrajającą, choć nieraz nieporadnie wyrażaną potrzebą miłości. Bawi, fFascynuje przygodami, uczy dobra i przyjaźni. I pomaga przetrwać wszystko, co się nie uda. No właśnie, bo ten duży Miś o wielkim sercu, który ma dla wszystkich niezmierzoną różnorodność przytuleń, też ma swoje troski. A nieraz też coś przeskrobie.

I tak właśnie jest w najnowszym, już szóstym, tomie bestsellerowej serii, sprzedanej w ponad 1500000 egzemplarzy, zatytułowanym „Nie martw się, Misiu Tulisiu”.

Jest zima. Tuliś dostał od taty piękną wełnianą czapeczkę – taką, jakiej jeszcze nigdy nie miał... Jest zachwycony i koniecznie musi podzielić się radością ze swoimi przyjaciółmi. Ale jak to przy zabawie, czapeczka ucierpiała. Miś nie wie, jak powiedzieć o tym rodzicom.
I bardzo się martwi. Przyjaciele usiłują pomóc naprawić stratę, ale... no sami zobaczycie...

I wreszcie radzą, że nie trzeba się martwić, nawet jeśli coś niechcący się popsuje.
Tylko najlepiej zaraz powiedzieć prawdę, pożalić się rodzicom.
Oni zawsze zrozumieją, pocieszą, coś zaradzą. I obdarują wielkimi misiowymi przytuleniami na pocieszenie.... David Melling – czołowy autor i ilustrator AMBERKA – zawsze szuka inspiracji w swoich przeżyciach z dzieciństwa lub swoich dzieci ( tym razem był to zbity wazon, który autor usiłował poskładać).
Tym bardziej jego czułe, dobre, mądre i piękne książeczki przemawiają do serc dzieci, rodziców i dziadków na całym świecie.
Łączą wspaniałą rozrywkę z pomocą wychowawczą i dają dzieciom jednego wielkiego przyjaciela i wielu jego małych przyjaciół.
Oto moc cudownych przytuleń na pocieszenie od Misia Tulisia i AMBERKA.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...