foto

Wydawnictwo AMEET kazało dzieciom długo czekać nowe książeczki o Super Wingsach. Na szczęście po przerwie – w listopadzie – ukazuje się od razu nie jedna, a cztery nowości.


W listopadzie ukazały się 4 tytuły.

Pierwszy z nich to „Super Wings. Baw się naklejkami”.
Urocze samoloty Super Wings zapraszają do zabawy. Uzupełniając strony naklejkami i rozwiązując zadania dziecko nie tylko wspaniale bawi się wśród swoich ulubionych bohaterów, ale także ćwiczy spostrzegawczość, logiczne myślenie i sprawność manualną.

Druga propozycja „Super Wings. Naklejam i koloruję” to zaproszenie w niezwykłą podróż z samolotami Super Wings! „Naklejam i koloruję” jest fantastyczną propozycją, która zapewni dziecku moc zabawy w towarzystwie ulubionych bohaterów. Wklejając na stronach naklejki z odpowiednimi obrazkami, a następnie kolorując rysunki według wzoru, maluch ćwiczy spostrzegawczość oraz doskonali zdolności manualne — kluczowe umiejętności wieku przedszkolnego.

Kolejna książeczka „Super Wings. Zabawy z Cyframi” to edukacyjna publikacja dla dzieci w wieku od 4 lat. Zamieszczone w niej zadania pomogą przedszkolakom doskonalić umiejętności manualne i ćwiczyć spostrzegawczość, koordynację wzrokowo-ruchową i logiczne myślenie.
Podczas zajęć z książką dzieci poznają cyfry i będą ćwiczyć ich pisanie po śladzie i nauczą się rozróżniać i kreślić kształty. Różnorodność zadań, towarzystwo sympatycznych samolotów, a także naklejki – nagrody sprawią, że zdobywanie nowych umiejętności to atrakcyjna zabawa.

I ostatnia propozycja, przygotowana z myślą o jeszcze odległym lecie – „Super Wings. Wakacyjne zabawy”.
To zbiór pomysłów na zabawy w podróży. Super Wings mają ich mnóstwo! W książce znajdują się propozycje interesujących zabaw i zajęć, które można zrealizować podczas wakacji (ale nie tylko).
Sympatyczni przyjaciele przygotowali także zadania i quizy – dzięki nim dzieci mają okazję poznać wiele niezwykłych zjawisk i ciekawostek. Ta pozycja nie tylko zapewni wiele chwil wspaniałej zabawy, ale też zainspiruje do innych twórczych zajęć.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...