foto

Genialny duet – mała, ruchliwa i bardzo ciekawska Masza, która ma sto pomysłów na minutę i prostoduszny, kochający spokój Niedźwiedź, który mieszka w gęstym lesie pod Uralem – powracają w nowych odcinkach serialu uwielbianego przez dzieci na całym świecie.
„Masza i Niedźwiedź: Gwiazdka z nieba” część 9 na DVD jest w sprzedaży już 30 października.

GALAPAGOS FILMS oddał do rąk polskich – małych i dużych – fanów Maszy i Niedźwiedzia – bajki, która podbiła serca dzieci na całym świecie – płytę DVD z kolejnymi przygodami tego sympatycznego duetu.

DVD „MASZA I NIEDŹWIEDŹ, CZĘŚĆ 9: GWIAZDKA Z NIEBA” to zbiór 7 historyjek.
Czy trudno jest zdobyć gwiazdkę z nieba? Dla naszych bohaterów nie ma rzeczy niemożliwych! Niedźwiedź potrzebuje odpoczynku, tymczasem Masza z Pandą nie dają mu spokoju. Dowiedz się, czy Niedźwiedź znajdzie sposób na poskromienie tych dwóch urwisów. Podobno najlepszym lekarstwem jest śmiech. Zobacz, czy dzięki niemu chora Masza szybciej odzyska zdrowie. Posłuchaj historii o zaskakującym dzieciństwie Niedźwiedzia i sprawdź, czy muzyka będzie w stanie zjednoczyć wszystkich.
Na płycie są następujące odcinki bajki:
„Spokojnie. Tylko spokojnie”, „Najlepsze lekarstwo”, „Kwartet plus ona”, „Nowe dzieciaki na podwórku”, „Migocz, migocz gwiazdko mała”, „Co za wspaniała gra”, „Twoja kolej”.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...