foto

„Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą”, autorstwa Marcina Kality, to najnowsza książka EGMONTU z serii o słynnych piłkarzach. Poznamy w niej Krzysztofa Piątka, nie tylko jako autora słynnych „pistoletów”, ale także jako małego chłopca z Niemczy, który przebył długą drogę, by spełnić swoje marzenia.

Książka już jest w sprzedaży. To kontynuacja piłkarskiej serii „Mali mistrzowie”, która rozwija zainteresowania i zachęca do czytania.
Nakładem wydawnictwa EGMONT dotychczas ukazały się w niej m.in: „Lewandowski. Wygrane marzenia”, „Neymar. Czarodziej futbolu”, czy „Piszczek. To co naprawdę jest ważne”.

„Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą” to kierowana do dzieci biografia polskiego piłkarza, który z niewielkiej Niemczy trafił do włoskiej Serie A.
Jak wyglądała jego piłkarska droga? Jak spełnił swoje marzenie o grze w jednej drużynie ze swoim ulubionym piłkarzem, Robertem Lewandowskim? Tego wszystkiego młodzi miłośnicy piłki nożnej dowiedzą się z książki.

! Publikacja, napisana lekkim, przystępnym językiem to opowieść o ciężkiej pracy niezbędnej do zrealizowania swoich celów. Młodzi fani futbolu dowiedzą się, jak Krzysztof, „mały chłopiec z Niemczy”, trafił do jednego z najlepszych klubów na świecie, włoskiego AC Milan i jaką drogę przebył, by spełnić swoje marzenia z dzieciństwa.

„Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą” jest doskonałą zachętą dla chłopców do czytania … ale i dla dziewczynek, które kochają piłkę nożną. Biografia przeznaczona dla dzieci i młodzieży wciągnie każdego małego sportowca, a przy tym zmotywuje do pracy i doda wiary we własne umiejętności. Zachęci do zanurzenie się w świat chłopaka, który miał marzenia. Marzenia, by zostać wielkim piłkarzem.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...