foto

Dla widzów TVP ABC – sympatyków najsłynniejszego psiego detektywa, który w tym roku obchodzi swoje 50-lecie, mamy dobrą wiadomość. Od 25 września 2019 na DVD są nowe przygody Scooby-Doo opowiedziane w pełnometrażowym filmie „Scooby-Doo! Powrót na wyspę Zombie”.

Sięgając po nowe DVD „Scooby-Doo! Powrót na wyspę Zombie” można wspólnie z Brygadą Detektywów wyruszyć na wakacje i przekonać się, że w miejscu, które przypomina raj, także można mieć kłopoty. Tym razem Scooby-Doo wraz ze swoimi przyjaciółmi zajmą się rozwikłaniem zagadki Wyspy Zombie.
Najnowsza pełnometrażowa animacja to wypełniona akcją przygoda, która zabierze całą rodzinę w pełną wrażeń podróż do świata tajemnic.

Scooby-Doo, Kudłaty i Brygada Detektywów wygrali wakacje życia i chcą już na zawsze skończyć z rozwiązywaniem zagadek! Przybywają na tropikalną wyspę i meldują się w hotelu Wilmor.
Velma, Daphne i Fred od razu zauważają, że wyspa jest niezwykle podobna do pewnego przerażającego miejsca, które już kiedyś odwiedzili. Spotkanie z armią zombie i upiornych ludzi-kotów szybko uświadamia im, że ten raj ma swoją cenę.

Scooby-Doo to bohater, którego kochają miliony dzieci i dorosłych. W tym roku fani na całym świecie świętują razem ze Scooby-Doo jego 50. urodziny!
Wiecznie głodny i skory do psot żółty dog niemiecki – prawdopodobnie najbardziej tchórzliwy detektyw wszech czasów zabawia widownię od 1969 r.

Pomysłodawcą serii o Scooby-Doo był Fred Silverman, legendarny producent telewizyjny, który pod koniec lat 60. ubiegłego wieku uznał, że ma już dość historii o superbohaterach. Postanowił wyprodukować nowy cykl będący połączeniem kryminału, komedii i filmu przygodowego.
Swój pomysł przedstawił Williamowi Hannie i Josephowi Barberze, którzy z kolei zlecili Kenowi Spearsowi i Joemu Ruby wymyślenie postaci i napisanie scenariuszy do kilku odcinków.
Pierwszy projekt – zatytułowany „Mysteries Five” – został odrzucony przez prezesa stacji Franka Stantona jako zbyt mroczny i przerażający dla dzieci, jednak to nie zniechęciło Silvermana. Podczas jednego ze służbowych lotów producent przypadkowo usłyszał piosenkę Franka Sinatry „Strangers in the Night”, w której słychać frazę Dooby-Dooby-Doo. To zainspirowało go do stworzenia nowego bohatera, a jednocześnie zmiany tytułu i ogólnej koncepcji serialu na bardziej komediową.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...