foto

Już jest piąty tom wspaniałej serii, którą kochają dzieci w 30 krajach. AMBEREK wydał kolejne zabawne i wzruszające przygody Misia Tulisia pełne nowych przytuleń pt. . „Kochamy cię, Misiu Tulisiu”
Tym razem to cudowna pochwała przyjaźni .

Przytulenie to najprostszy i najpiękniejszy wyraz miłości. Daje poczucie bezpieczeństwa, radość, ciepło, uspokojenie, a jak dowodzą naukowe badania – nawet zdrowie.
A kto jest mistrzem przytulania? Wiadomo – Miś Tuliś! Wielki ciepły, trochę niezaradny, trochę nieporadny, ale najbardziej wzruszający miś o wielkim sercu.
Dzięki niemu dowiadujemy się, że przytuleń mogą być setki: przytulenie na dziękuję, przytulenie na dobranoc, przytulenie oj-nie-odchodź, przytulenie takie-mocne-że-aż…

Jak można nie kochać Misia, który zawsze służy pomocą, kocha wszystkich, tak bardzo chcę być przytulony i daje tyle wspaniałych cudownych przytuleń?

DAVID MELLING stworzył jedyną w swoim rodzaju pięknie ilustrowaną i jakże poetycko prostą w ważnym przekazie serię dla swojego synka. W każdym tomie, do którego zawsze inspiracją jest jakieś prawdziwe wydarzenie z życia jego i jego dzieci, mamy kolejną zachęty dla najmłodszych, ale i dla rodziców do okazywania miłości.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...