foto

Jeśli już Państwa pociechy wiedzą, co łączy słonie, bilard, benzynę i czy z ropy można uzyskać aspirynę, czas poznać wielkie zagadki małej komórki i dowiedzieć się, co do spółki z muchami robią pszczoły.
Pomoże w tym kolejna część popularnonaukowej serii wydawnictwa SKRZAT „Poznaję Świat i Kropka!” autorstwa Rafała Klimczaka.

Wydawnictwo SKRZAT kontynuuje przygodę z małą, ciekawską Kropeczką i przekazuje w ręce młodych czytelników lekturę, która zdążyła zdobyć już rzesze wielbicieli, także wśród dorosłych.
Rafał Klimczak, autor bestsellerowej serii „Nudzimisie”, w bardzo przystępny sposób opowiada o zjawiskach przyrodniczych i innych ciekawostkach, a kolorowe ilustracje Ilony Brydak wspaniale dopełniają całości.

W najnowszej części przygód Kropeczki pt. „Poznaję świat i kropka! Wielkie zagadki małej komórki. Co robią pszczoły z muchami do spółki” dzieci dowiedzą się na przykład, jak wygląda wspinaczka kropelek wody i w jaki sposób odróżnić pszczołę od osy, skoro obie wiercą się jak dzieci na lekcji.
Kropeczka i Joasia zapraszają do fascynującego świata widzianego pod mikroskopem i oczami bzykających żyjątek!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...