foto

Czy Państwa dzieci już poznały Królika, który raz miał za dużo marchewek, raz – za dużo zimowych zabaw? Tę postać stworzyła Katy Hudson – utalentowana ilustratorka.
W połowie września w księgarniach, w serii AMBEREK pojawi się kolejna pouczająca historyjka z pięknymi obrazkami tej autorki.

Królik miał za dużo marchewek i nie wiedział co z nimi zrobić, bo gromadził je i gromadził, aż nie mieściły mu się w domku. Z pomocą pośpieszyli mu wszyscy przyjaciele: Wiewiórka, Bóbr i Żółw.
Ale pełna poświęcenia pomoc skończyła się wieloma katastrofami i przygodami. Wreszcie Królik zrozumiał, że nieważne jest posiadanie dla siebie. Najważniejsza jest umiejętność dzielenia się z innymi.
To piękne przesłanie ujęte w przepiękne ilustracje Katy Hudson i prosty przekonujący tekst zrobiły furorę wśród rodziców i dzieci na całym świecie.
I w Polsce również. Po roku AMEBR ma już za sobą trzy wydania!

Drugi tom przygód Królika i jego przyjaciół był zimowy – „Za dużo zimowych zabaw”

Teraz prawie równocześnie ze światową premierą, ponownie w Polsce pojawiają się znani nam bohaterowie w książce „Wyścig po Złotego Żołędzia”.
Tym razem w roli głównej występuje Wiewiórka, która jest najszybszym zwierzątkiem w całym lesie i zawsze wygrywa. Uwielbia zwyciężać, ale pod warunkiem, że sama. Nagle okazuje się, że w wyścigu po Złotego Żołędzia zmieniają się reguły – jest to drużynowa konkurencja.
Przyjaciele: Królik, Bóbr i Żółw jak zawsze chcą pomóc, ale Wiewiórka wie, że to uniemożliwi jej zwycięstwo.
Czy przyjaźń i umiejętność bycia w grupie oraz działania w zespole zwyciężą nad chęcią bycia najlepszą?

Katy Hudson w kolejnej przepięknie ilustrowanej ciepłej jesiennej książce pokazuje, że najważniejsze nie jest zwyciężyć samemu.
To bardzo pouczająca, podbudowująca, dająca siłę do znoszenia niepowodzeń i do zabawy w grupie książka. Jest tak ważna szczególnie teraz, kiedy dzieci wracają po wakacjach do przedszkola, a zwłaszcza dla tych, którzy po raz pierwszy będą mieli kontakt z grupą. „Wyścig po Złotego Żołędzia” Katy Hudson to kolejna wspaniała i wyjątkowa książka w AMBERKU!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...