foto

„Przedszkole Pani Matyldy. Zosia i złote serce” to pierwsza książka z edukacyjnej serii o przedszkolakach i ich niezwykłej nauczycielce, którą wydał SKRZAT.

Za ósemką rozrabiaków czasami trudno nadążyć, jest jednak ktoś, komu zawsze się to udaje.
Pani Matylda, jak prawdziwa superbohaterka, czuwa nad wesołą gromadką dzielnych Zuchów i jak nikt inny potrafi trafnie odpowiadać na dziecięce pytania-o-wszystko. A czy rozwiąże językowe zagadki i poradzi sobie ze słownymi zawiłościami?

Wydawnictwo Skrzat prezentuje książkę „Przedszkole Pani Matyldy. Zosia i złote serce”, która w niezwykle wdzięczny sposób wprowadza dzieci w piękny i bogaty świat języka polskiego.
Tematy zaspokajające dziecięce „co”, „jak”, „dlaczego”, nauczycielka wprost do pokochania i przedszkolaki jedyne w swoim rodzaju.
Zapraszamy na wspólną z nimi wycieczkę po tajemniczej krainie związków frazeologicznych, by dowiedzieć się, czy złote serce można liczyć w karatach, gdzie szukać pogrzebanego psa i czy za kradzież koni zawsze spotka nas kara.
Ta książka to doskonała zabawa i nauka.

Pięknie zilustrowaną książeczkę wzbogacono „Słowniczkiem pani Matyldy” pomagającym dzieciom jeszcze lepiej zaznajomić się z nowym pojęciem. Publikacji nadano formę kolorowego dziecięcego leksykonu.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...