foto

Na pewno wielu uczniów z przyjemnością spędzi cały nadchodzący rok szkolny ze swoją ulubienicą – nieustraszoną Nelą Małą Reporterką. A jak? To proste – wystarczy sięgnąć po „Przygodnik 2019/2020. 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą” . Ta już kolejna edycja szkolnego kalendarza wydana nakładem BURDY KSIĄŻKI trafił do księgarni w ostatnim dniu lipca.

Jakie groźne zwierzęta kryją się w głębinach oceanu czy w lasach Ameryki Środkowej? Jak niebezpieczne potrafią być afrykańskie olbrzymy? Jakie stworzenie umie się obronić nawet przed lwem?
Nela uwielbia zwierzęta i chce je poznawać coraz lepiej. Nie boi się nawet tych, których lepiej na swojej drodze nie spotkać. Przygotowała plan wspólnej podróży.
W każdym miesiącu odwiedza inny zakątek świata, odszukuje jedno naprawdę groźne zwierzę i stara się dowiedzieć o nim jak najwięcej.
Najnowszy „Przygodnik 2019/2020. 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą” pojawił się w księgarniach 31 lipca.

PRZYGODNIK to kalendarz szkolny na rok 2019/2020 pełen SUPERprzygód.
Tym razem Nela Mała Reporterka znowu wyruszy na niesamowitą wyprawę... Odszuka 12 groźnych zwierząt i zaprezentuje ich tajemnice i SUPERmoce.
Dzięki PRZYGODNIKOWI czytelnicy żądni przygód będą mogli podróżować po całym świecie i wspólnie przeżywać fascynujące historie! Nela ma nadzieję, że jej fani wybiorą się z nią – bo czeka ich 366 wyjątkowych dni!
To będzie rok odważnych odkrywców. Jesteście ciekawi, od jakiego zwierzęcia zaczniecie? Od olbrzymiego bawołu. Kierunek Afryka!

„Przedstawiam Ci mój nowy PRZYGODNIK, czyli kalendarz szkolny na rok 2019/2020 pełen fantastycznych odkryć i przygód. W tym roku wyruszymy na niesamowitą wyprawę po świecie... niebezpiecznych zwierząt. Odszukamy dwanaście wyjątkowo groźnych zwierząt i poznamy SuperMoce, którymi dysponują. Pamiętaj! To nie jest zwykły kalendarz. To PRZYGODNIK! Pakuj się i wyruszamy. „ – Nela Mała Reporterka .

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...