foto

„Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków” z serii KAPITAN NAUKA to przepiękna publikacja dla przedszkolaków, pomyślana jako książka obrazkowa.

Mela i Kostek to sympatyczne bliźniaki. Chociaż tak bardzo podobni, to jednak niesamowicie różni. Mają różne zainteresowania i temperament, ale łączy ich niezwykle bogata wyobraźnia. Dzięki niej ich światy czasem się przenikają, a efekty wspólnej zabawy bywają zaskakująco twórcze.

Młodzi czytelnicy, oglądając przepięknie ilustrowaną książkę „Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków” mogą tworzyć własne historie i opowiadać je rodzicom np. o łazienkowym stworze czy kosmitach, którzy odwiedzili bliźnięta.
Wystarczy podążać za wskazówkami, zamieszonymi na barwnych stronicach i układać opowieści, jakich jeszcze nie było!
Można spędzić jeden dzień z Melą i Kostkiem i przekonać, dokąd prowadzą marzenia, gdy tylko puści się wodze fantazji.
Na każdej rozkładówce jest jedna scena z dnia, a także polecenia aktywizujące i pomagające w opowiadaniu historii.
To nie tylko literackie wyzwanie, ale także wspaniała zabawa rozwijająca wyobraźnię, logiczne myślenie, kompetencje językowe, spostrzegawczość, koncentrację i umiejętność tworzenia historii.

To idealna książka zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Na pewno także niejeden dorosły znajdzie wiele radości w tworzeniu własnej historii.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...