foto

Wszystkich fanów TVP ABC zapraszamy do spotkania z bohaterami na stronach 51. numeru Magazynu TVP ABC, który od 9 maja 2019 jest dostępny dla dzieci.

Majowy numer miesięcznika jest wesoły, kolorowy, mądry i interesujący. Zapowiada się naprawdę wspaniała zabawa.

Na początek najnowsza przygoda literkowych zwierzaków, które wybrały się do wesołego miasteczka Dzieci słuchające tej opowieści dowiedzą się, czy naprawdę wszystkim było wesoło... i czy podobała się im przejażdżka Diabelskim Młynem?

Na wiernych fanów również niecierpliwie czekają: Florka, Pszczółka Maja, Transformersy, Dinotruxy i Miś Uszatek, a z nimi mnóstwo zadań.
Najmłodsi razem poszukają wyjścia z labiryntu, poćwiczą liczenie i pisanie, rozwiną spostrzegawczość podczas wypatrywania różnic między obrazkami a także logiczne myślenie, dopasowując do siebie właściwe elementy. Będzie również spotkanie z Nelą Małą Reporterką, która przygotowała rebus i z Małym Brązowym Zajączkiem, który znalazł śliczną tęczę.

Uwaga! W magazynie jest także konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, a w nim mnóstwo nagród.
Do każdego egzemplarza magazynu jest dołączony upominek. Jaki? To niespodzianka!

Tym z Państwa, którzy mają kłopoty z kupieniem naszego miesięcznika dla swoich pociech podpowiadamy, że edukacyjny Magazyn TVP ABC można kupić nie wychodząc z domu, przez Internet tutaj.

pozostałe aktualności