foto

11 kwietnia do kiosków i salonów prasowych w całym kraju trafiło kolejne wydanie naszego Magazynu TVP ABC!

Najmłodsi na pewno z zainteresowaniem posłuchają opowiadania o nowych przygodach mieszkańców Literkowej Doliny.
Tym razem zwierzęta postanawiają odszukać skarb, drogocenne monety, które dawno temu zostały skradzione podczas napadu na bank.
Na pomysł wyprawy wpadła Anakonda Adela, a przyjaciele ochoczo się przyłączyli. Czy uda im się odzyskać zaginiony łup rabusiów i jakie przygody przeżyją podczas poszukiwań?

Po wyprawie do Literkowa można wybrać się na spotkanie z Pszczółką Mają na polanie pełnej kwiatów, zajrzeć do Yakarego, który mieszka w wiosce Siuksów, odwiedzić Sarę i Kaczorka a także Bolka i Lolka.
Właśnie ci ulubieńcy maluchów pomogą dzieciom w rozwijaniu najróżniejszych zdolności: spostrzegawczości, logicznego myślenia, prostego liczenia, pisania i czytania pierwszych słów.

Nela Mała Reporterka opowie najmłodszym wiele ciekawostek o jajkach, a z Małym Brązowym Zajączkiem będzie można uczyć się empatii.

Na dzieci czeka też wspaniały konkurs świąteczny z mnóstwem atrakcyjnych nagród!

Do każdego egzemplarza magazynu jest dołączony upominek – milusiński piesek ze ślicznym domkiem.

Tym z Państwa, którzy mają kłopoty ze zdobyciem naszego miesięcznika dla swoich pociech podpowiadamy, że najnowszy numer edukacyjnego Magazynu TVP ABC można kupić nie wychodząc z domu, przez Internet tutaj.

pozostałe aktualności