foto

Od początku kwietnia 2019 – dzięki staraniom wydawnictwa ZIELONA SOWA – polskie dzieci mają szansę poznać Felusia Kocimiętkę i jego właścicielkę – Alę. Czy najmłodsi polubią tych bohaterów i serię książek opowiadających o ich perypetiach? Łatwo się przekonać – w księgarniach już jest 1. tom – „Feluś Kocimiętki. Niewidzialny kot”.

Kiedy Ala znajduje wyimaginowanego kota na grządce kapusty, od razu wie, że znalazła najlepszego przyjaciela do zabawy. Nikt poza dziewczynką go nie widzi!
Nazywa się Feluś Kocimiętki i wydaje się być najsłodszym i najbardziej puszystym kotem na świecie.
Niech to jednak nikogo nie zmyli! To prawdziwy rozrabiaka! Razem z Alą tworzą duet, który nieźle namiesza.

Ala postanawia zaprosić wymyślonego kota do swojego rodzinnego domu. Wspólnie psocą i rozrabiają. Dziewczynka wszystkie swoje wybryki zwala na Felusia.
Tylko kto to wszystko wytrzyma?
Na pewno nie mama Ali, która postanawia wezwać specjalne posiłki – dziadka. Dziadziuś ma nauczyć tę dwójkę dobrych manier.

Seria „Feluś Kocimiętki” to przezabawne, pełne ciepła i radości historie o przygodach małej dziewczynki Ali i jej wymyślonego przyjaciela – kotka Felusia Kocimiętkiego. Piękne, bogato ilustrowane publikacje z rymowanymi tekstami na pewno przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Książki są Idealne do wspólnego czytania.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...