foto

Dzięki wydawnictwu JEDNOŚĆ bestsellerowa niemiecka seria, opowiadająca o przygodach Liliany Pędziwiatr, już jest dostępna dla polskich dzieci. Do księgarni właśnie trafił 1 tom pt. „Liliana Pędziwiatr. Mały osiołek jest wielki”

Kim jest Liliana Pędziwiatr?
To niezwykła dziewczynka, która rozumie mowę zwierząt i potrafi z nimi rozmawiać. Kwiaty radośnie rozkwitają w jej obecności. Jednak wyjątkowy dar czasem przysparza bohaterce kłopotów. Dziewczynka szybko odkrywa, jak ta umiejętność może być niezwykle pożyteczna.
Historyjki o Lilianie to zabawne i wciągające książki dla dzieci w wieku 6+, pełna sympatycznych, kolorowych ilustracji i wspaniałych przygód.

Seria o Lilianie jak dotąd została przetłumaczona na 10 języków. W samych Niemczech sprzedano ponad 1,5 miliona egzemplarzy książek o Lilianie i sprzedaż dalej rośnie.
Na kanwie serii powstał film, którego światowa premiera odbyła się 10 maja 2018 roku. Już niedługo – w czerwcu 2019 – film pojawi się w polskich kinach.

W pierwszym tomie pt. „Liliana Pędziwiatr. Mały osiołek jest wielki” dziewczynka robi wszystko, by pomóc małemu osiołkowi, który pragnie być tak wielki, jak wspaniałe konie. Liliana przekonuje nowego przyjaciela, że nie powinien starać się być kimś innym, ponieważ jest najwspanialszy, będąc sobą!

Autorką serii o przygodach Liliany Pędziwiatr jest TANYA STEWNER, która zaczęła pisać historie w wieku dziesięciu lat. Od tego momentu jej największym pragnieniem było zostać pisarką. Mieszka w Wuppertalu z mężem, z którym łączy ją wielka pasja do muzyki.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...