foto

Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza na warsztaty dla najnajów, czyli przygotowane z myślą o grupie wiekowej 6 miesięcy do 2 lat. Organizatorzy zapraszają na nie dzieci wspólnie z opiekunami.

Podczas spotkań są pobudzane zmysły maluchów, prowadzący inspirują wspólne się poruszanie i wypowiadanie pierwszych słów. W czasie warsztatów oswaja się najmłodszych z przestrzenią teatru.
Zajęcia poprzedzą pierwszy w gliwickim Teatrze spektakl dla najnajów.
Premiera „ POWITANIA”, w reżyserii Bartosza Kurowskiego jest zaplanowana na maj 2019 roku.

Autorem cyklu i prowadzącym warsztaty jest Bartosz Kurowski –pedagog i reżyser, m.in. spektaklu „W kole”, który znajduje się w repertuarze Teatru Miejskiego w Gliwicach, pomysłodawca cieszących się ogromnym zainteresowaniem warsztatów – „Nie dokazuj!”

Terminy i tematy warsztatów:
17 lutego – Pierwszy uśmiech
17 marca – Pierwsze kroki
14 kwietnia – Pierwsze słowo

Zajęcia trwają około 50 minut, odbywają się w bezpiecznej przestrzeni Sceny Mikro przy Nowym Świecie (wejście od ulicy Opawskiej). Na warsztatach obowiązuje wygodny strój, który może ulec zabrudzeniu.
Ze względu na formę i przebieg zajęć jest wskazane uczestnictwo jednego dziecka z jednym opiekunem.
Zapisy są prowadzone w Biurze Obsługi Widzów, które jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.oo – 16.oo, tel. 32 230 49 68, email bow@teatr.gliwice.pl. Te warsztaty są odpłatne.

pozostałe aktualności