foto

Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA oddaje do rąk młodych czytelników kolejną książkę obrazkową – piękną i mądrą książkę – „W świecie małp”.
To wielkoformatowe wydanie, barwnie ilustrowane, o sztywnych stronicach z wieloma ciekawostkami i faktami z życia tych ssaków.Na świecie żyje wiele różnych gatunków małp.
Pigmejki są mniejsze od banana, z kolei silne goryle są prawie wielkości człowieka.
Makaki dla zabawy lepią śnieżne kule, gibony potrafią chodzić na dwóch nogach, a kapucynki bez trudu rozłupują skorupy orzechów.

Jeśli chcą Państwo by Wasze dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek o tych niezwykłych zwierzętach, poznały jak mieszkają, co jedzą i jakie są ich zwyczaje, warto sięgnąć po książkę „W świecie małp”.
Niejeden dorosły również skorzysta na tej lekturze.

Autorką książki jest Asia Gwis – graficzka i ilustratorka, absolwentka Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi. Uzyskała dyplom w 2000 r. w pracowni Grafiki Wydawniczej.
Przez wiele lat pracowała jako grafik m.in. w „Zwierciadle”, „Przekroju”, „Machinie”, „National Geographic”. Jej ilustracje były publikowane m.in. w: „Elle”, „Pani”, „Zwierciadle”, „Sensie”, „National Geographic Traveler”, „ChickPea”.

Prywatnie to kocia mama dla Antka, Koksika, Koko i Paprocha. Jest wielką miłośniczką podróżowania, szczególnie azjatyckich klimatów.
W wolnych chwilach czyta nałogowo i prowadzi blog „Kavkadesign.com”. Nie lubi gotowania. Swój czas dzieli między Warszawę, Łodź i Manilę.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...