foto

Nowy rok, mroźna zima i niekończąca się zabawa! To jest to! Zachęcamy dzieci, by zajrzały do najnowszego Magazynu TVP ABC, który jest w sprzedaży już od 10 stycznia.Literkowe zwierzaki i wielu innych bohaterów z telewizyjnego kanału TVP ABC tylko czeka, żeby zaskoczyć dzieci czymś miłym i śmiesznym, a także się zaprzyjaźnić. Bo zabawianie najmłodszych to przecież ich najważniejsza misja.

Na początek wizyta w Literkowej Dolinie. A tam, czy jest śnieg czy go nie ma, to o nudzie zimową porą nie może być mowy. Jej mieszkańcy wręcz stają na głowie, żeby wymyślić wciągające zabawy. Gdy rodzice przeczytają swoim pociechom opowiadanie, dzieci przekonają się, że nie wszystkie pomysły literkowych zwierząt należy naśladować.
Ciekawe, które najbardziej spodobają się młodym czytelnikom?

Zaraz potem plejada starych i nowych bajkowych bohaterów. Trolle zapraszają na wesołą imprezę, która w ich świecie trwa i trwa, a Dinotruxy przeniosą dzieci do prehistorycznego świata.
Z kolei Mały Brązowy Zajączek razem z przyjaciółmi spaceruje po lesie okrytym zimową, puchową kołderką. Można się do niego przyłączyć.
Jest też Świnka Peppa, Krecik i Panda, a także Wilson, Koko i Bruno ze Stacyjkowa i Nela – zawsze gotowa na nową wyprawę.
Wszyscy oni przygotowali zabawne zadania, dzięki którym poćwiczysz spostrzegawczość, logiczne myślenie, precyzję i proste liczenie oraz rozwiniesz zdolności manualne.

Do każdego egzemplarza magazynu jest dołączony upominek – zestaw dzikich zwierząt prosto z safari.

pozostałe aktualności