foto

Znany fizyk i autor bestsellerów Stephen Hawking i jego córka Lucy w fascynującej opowieści wyjaśniają czytelnikom w każdym wieku, czym jest wszechświat. Uwaga! Książka wydawnictwa ZYSK i Ska pt. „George i tajny klucz do wszechświata” wciąga jak czarne dziury!

Ucieczka Freddy’ego, niesfornej świnki George’a, staje się początkiem niezwykłej przygody.
Chłopiec poznaje swoich sąsiadów, Annie i jej ojca Erica, a dzięki nim i superinteligentnemu komputerowi Kosmosowi zgłębia tajemnice wszechświata.
Począwszy od atomów, poprzez planety i ich księżyce, gwiazdy, galaktyki, na czarnych dziurach skończywszy.
Bohater książki „George i klucz do wszechświata” wyrusza w podróż do najodleglejszych zakątków wszechświata. Co by się jednak stało, gdyby Kosmos dostał się w nieodpowiednie ręce?
George, Annie i Eric nie zamierzają się o tym przekonywać.
Wynika z tego wspaniała przygoda, która w prosty sposób wyjaśnia tajemnice nauki.

O autorach słów kilka…
STEPHEN HAWKING to jeden z najwybitniejszych fizyków teoretycznych. Był profesorem matematyki na University of Cambridge. Jest autorem wielu światowych bestsellerów popularnonaukowych, między innymi książek „Krótka historia czasu”i „Wszechświat w skorupce orzecha”.

LUCY HAWKING - córka znakomitego fizyka jest pisarką i dziennikarką. Razem z ojcem napisała serię książek dla dzieci, której pierwszą częścią jest „George i tajny klucz do wszechświata”.
Czy może istnieć lepszy sposób na zainteresowanie młodych czytelników naukami ścisłymi niż opowiedzieć o nich w książce dla dzieci?

TVP ABC poleca tę fascynującą lekturę.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...