foto

W księgarniach już jest „Ojciec, Gwiazdka i ja” – kontynuacja bestsellerowej, świątecznej serii Matta Haiga, w której wcześniej ukazały się książki „Chłopiec zwany Gwiazdką” i „Dziewczynka, któ®a uratowała Gwiazdkę”. Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa ZYSK i Ska.

Dorastanie w Elfim Jarze, gdzie wszyscy mieszkańcy są zupełnie inni od ciebie, nie zawsze jest łatwe. Nawet jeśli twoimi przybranymi rodzicami są nowożeńcy, Ojciec Gwiazdka i Mary. Amelia doświadcza tego na co dzień.

Po pierwsze, elfia szkoła może się okazać trochę męcząca, kiedy każdego dnia śpiewa się świąteczne piosenki – nawet w lipcu – i kiedy nie zdaje się egzaminów z zabawek. Po drugie, może być bardzo, bardzo zimno.

Ale gdy zazdrosny Króliczek Wielkanocny i jego wojsko przeprowadzą atak, by zatrzymać Boże Narodzenie, tylko od Amelii, jej nowej rodziny i elfów, będzie zależeć, czy uda się uratować święta Bożego Narodzenia. Zanim będzie za późno...

Zabawna, ekscytująca i pełna świątecznego uroku – wszystkie te cechy czynią powieść „Ojciec, gwiazdka i ja” doskonałą lekturą na świąteczny sezon.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...