foto

Już można zacząć przygotowania do świąt Bożego Narodzenia! A najlepiej to zrobić z sympatycznym Misiem Tulisiem i oczywiście – tak jak robią to dzieci w 30 krajach – razem z nim spędzić ten najpiękniejszy czas w roku.

„Święta Misia Tulisia” to kolejny tom kultowej serii o misiu o ogromnym sercu i ogromnej chęci przytulania się i pomagania wszystkim.
David Melling, przypominając sobie swoje własne coroczne wzruszenie i gorączkowe oczekiwanie gwiazdki, stworzył cudowny ośnieżony świat, wypełniony magią, radością i niezwykłymi wprost przygodami.

Nadeszła Wigilia i Miś wybiegł na śnieg, nie chciał uronić ani chwili z tego cudownego czasu. Miał tyle przytuleń do podarowania, że kilka rozdał drzewom, ale ciągle było mu mało.
Aż to „pac”, nadleciały śnieżki i nadbiegli jego znani nam z poprzednich tomów przyjaciele.
I zaczęły się wspaniałe zimowe zabawy. Oczywiście, jak to zwykle u Misia, nie obyło się bez śmiesznych i radosnych nieoczekiwanych przygód. Ale największa przygoda była przed nimi. Bo co tam bałwanek zrobiony z przyjaciół czy zjazd na choince, nagle pojawił się mały Renifer który snuł piękne opowieści.
I wtedy zaczęła się prawdziwa Magiczna Przygoda.

Zachęcamy,. By wspólnie z dziećmi dołączyli Państwo do Misia Tulisa i jego przyjaciół, a zobaczycie coś niezwykłego na niebie w Wigilię i poczujecie czym tak naprawdę może być magia świąt.
A na koniec Miś jak zwykle da dobre rady i pokaże co robić w czasie świąt Bożego Narodzenia i obdaruje wszystkich słoikiem z przedświątecznymi przytuleniami.

Szukają Państwo inspiracji na świąteczny lub urodzinowy upominek dla przedszkolaka? Doskonałym prezentem będzie książka „Święta Misia Tulisia”
Wesołych świąt! – życzy Miś Tuliś i AMBEREK!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...