foto

W tym roku święta Bożego Narodzenia będą inne, ale właśnie dlatego tym bardziej powinniśmy zrobić wszystko, żeby to wynagrodzić naszym pociechom i nie pozbawiać ich radosnej atmosfery przygotowań do Świąt i przeżywania ich magii.
A najlepiej zrobić to z Misiem Tulisiem – tak, jak robią to dzieci w 30 krajach – i razem z nim spędzić ten najpiękniejszy czas w roku.

W Amberka już trzecie wydanie „Świąt Misia Tulisia”, bożonarodzeniowego tomu kultowej serii o misiu o ogromnym sercu i ogromnej chęci przytulania i pomagania wszystkim.
David Melling, przypominając sobie własne coroczne wzruszenie i gorączkowe oczekiwanie Gwiazdki, stworzył cudowny ośnieżony świat, wypełniony magią, radością i niezwykłymi wprost przygodami.

Nadeszła Wigilia i Miś wybiegł na śnieg, nie chcąc uronić ani chwili z tego cudownego czasu. Miał tyle przytuleń do podarowania, że kilka rozdał drzewom, ale ciągle było mu mało.

Aż tu „pac”, nadleciały śnieżki i nadbiegli jego – znani dzieciom z poprzednich tomów – przyjaciele. I zaczęły się wspaniałe zimowe zabawy. Oczywiście, jak zwykle u Tulisia, nie obyło się bez śmiesznych, radosnych i nieoczekiwanych przygód. Ale największa przygoda była przed nimi. Bo co tam bałwanek zrobiony z przyjaciół czy zjazd na choince – nagle pojawił się mały renifer, który snuł piękne opowieści.
I wtedy zaczęła się prawdziwa Magiczna Przygoda.

Zachęcamy, by wspólnie z dziećmi dołączyli Państwo do Misia Tulisia i jego przyjaciół, a zobaczycie coś niezwykłego na niebie w Wigilię i poczujecie, czym tak naprawdę może być magia Świąt.
A na koniec Miś jak zwykle da dobre rady i pokaże, co robić w czasie świąt Bożego Narodzenia i w każdy dzień grudnia.

Wesołych – w zdrowiu i spokoju – Świąt! – życzą Miś Tuliś i AMBEREK!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...