foto

Nareszcie zima, a któż piękniej pokazuje radości zimowych zabaw niż Katy Hudson, autorka bestsellerowej, uwielbianej przez dzieci i rodziców na całym świecie serii „Za dużo marchewek!”?

Marchewek rzeczywiście było za dużo, ale zimowych zabaw nigdy nie jest za dużo.
Bajecznie kolorowe, oryginalne ilustracje Katy Hudson wzruszają i cieszą. A proste i mądre przesłania lekkich i zabawnych tekstów pokazują dzieciom najważniejsze wartości: przyjaźń, umiejętność dzielenia się, umiejętność wspólnej zabawy.

„Za doskonały tort urodzinowy” łagodzi stres perfekcjonistów, a „Za dużo zimowych zabaw” – ten tytuł właśnie został dodrukowany – namawia do spróbowania czegoś nowego i nieznanego.
W książkach spotykamy naszych przyjaciół: Królika, Wiewiórkę, Bobra i Ptaszka.
Bohaterem publikacji pt. „Za dużo zimowych zabaw” jest Żółw, który zawsze przesypia zimę, ale przyjaciele tym razem uniemożliwią mu to i zapraszają do wspólnej zabawy. Jak wspaniale jest na sankach i ślizgawce!
„Za dużo zimowych zabaw” to wzruszająca i zabawna opowieść o przyjaźni i radościach jakich dostarcza zima. Przypomina, że drobne rzeczy mogą przynieść szczęście i radość.

Cała seria Katy Hudson: „Za dużo marchewek”, „Za dużo zimowych zabaw”, „Wyścig po Złotego Żołędzia”, „Za doskonały tort urodzinowy” jest dostępna w AMBERKU. Te książki to znakomity pomysł na upominek dla każdego przedszkolaka.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...