foto

TVP ABC bawi, uczy, inspiruje, pobudza do zdobywania i rozwijania umiejętności oraz poszerzania horyzontów już od 5 lat! Z okazji okrągłych urodzin MTJ wydał album „TVP ABC – Przeboje na piątkę!”

„TVP ABC – Przeboje na piątkę!” to album wydany specjalnie na piąte urodziny TVP ABC. Na płycie usłyszymy wybrane przez widzów anteny utwory, czyli najpopularniejsze i najbardziej lubiane piosenki dla dzieci, znane z programów, filmów i animacji emitowanych w kanale.
Programy takie jak: „Domisie”, „Margolcia i Miś zapraszają dziś”, „Rodzina Treflików” cieszą się niesłabnąca popularnością zarówno wśród dzieci, jak i rodziców.
Wśród wykonawców, oprócz wyżej wymienionych bohaterów dziecięcych animacji, znajdują się: Zespół Dziecięcy Fasolki, Zespół Artystyczny ZHP Gawęda, a nawet Pan Kleks, czyli sam Piotr Fronczewski.

Hity TVP ABC śpiewają już całe pokolenia, bo któż nie zna piosenek „Kolorowe kredki”, „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”, „A ja mam psa”, czy „Moja fantazja”.
Album „Przeboje na piątkę” to kompilacja utworów o dużych walorach edukacyjnych, artystycznych i wychowawczych. Piosenki rozwijają wyobraźnię, uczą wrażliwości, zachęcają do aktywności artystycznej, ale także w ciekawy sposób opowiadają o codzienności.

Na płycie znalazły się utwory:
1. Kolorowe kredki
2. Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki
3. Przepraszam, proszę, dziękuję
4. Pasja Treflinki – z „Rodziny Treflików”
5. Mydło lubi zabawę
6. A ja mam psa
7. Myj zęby
8. Zabiorę brata
9. Żyrafa fa – fa
10. Kropelka złotych marzeń
11. Domisiowe ratunkowe pogotowie
12. Rodzina Treflików
13. Domowa piosenka (Każdy ma jakiegoś bzika...)
14. Na Wyspach Bergamutach
15. Piosenka z ogonkiem
16. Moja fantazja

To prawdziwa gratka nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, którzy chcieliby przypomnieć sobie czasy dzieciństwa i znowu zaśpiewać ukochane przeboje. I znakomity pomysł na upominek pod choinkę.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...