foto

W AMBERKU już trzecie wydanie pięknie ilustrowanej książki dla dzieci, idealnej na jesienne i zimowe wieczory pt. „Wielka przygoda Jeżyka”.

Jennie Poh w książce „Wielka przygoda Jeżyka” pobudza wyobraźnię ciepłymi, uspokajającymi – co jest nam teraz tak bardzo potrzebne – kolorami swoim malarskich ilustracji. Łagodnie i delikatnie uczy samodzielności, zaradności i dodaje odwagi przed każdym nowych wyzwaniem.

Mały jeż – Herbie jest szczęśliwy w domu ze swoją mamą. Jednak pewnego dnia mama wysyła go na wyprawę. Małe zwierzątko, odkrywając otaczający go świat, przekonuje się, że jest odważniejszy, niż przypuszczał i zdobywa przyjaciela. Nadchodzi wielki dzień! Przychodzi czas, by Jeżyk samodzielnie udał się na swoją pierwszą wyprawę w poszukiwaniu pożywienia. Jeżyk nie jest zachwycony. Sądzi, że nie jest jeszcze gotowy, ale musi podjąć wyzwanie. Będzie musiał pokonać jesienne i zimowe przeciwności i nauczyć się zaradności.
Mały jeż, odkrywając otaczający go świat, przekonuje się, że jest odważniejszy, niż przypuszczał i zdobywa przyjaciela.
Popatrzmy i podziwiajmy, jak znajdzie w sobie wyobraźnię i odwagę, by pokonać wszelkie przeciwności.

Jennie Poh swoimi niezwykle pięknymi i oryginalnymi ilustracjami wypełniła również książkę Marshy Diane Arnold, „Mogę wejść?”, która także ukazała się w AMBERKU.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...