foto

Przygotowania do Świąt razem z najnowszym wydaniem naszego Magazynu TVP ABC zostały oficjalnie rozpoczęte! Grudniowy numer będzie w sprzedaży już od 6 grudnia!Trzeba się spieszyć, by sprawdzić, co ulubieni bohaterowie z telewizyjnego kanału TVP ABC przygotowali na grudniowe wieczory.
Ale uwaga, czapka, szalik i ciepła kurtka nie są potrzebne. Wystarczą ołówek i kredki, i już można bawić się i czytać. Czas do Świąt na pewno upłynie szybko i na wesoło.

Co tym razem słychać w Literkowej Dolinie? Ojej, mieszkańcy mają pełne ręce roboty, bo i do nich dotarło przedświąteczne zamieszanie. Z opowiadania dzieci dowiedzą się, o czym marzą jej mieszkańcy, jak święta Bożego Narodzenia chcą spędzić Anakonda Adela, Cielak Cecyl, Bocian Bartek, Gepard Gustaw i ich przyjaciele oraz czy znajdą pod choinką prezenty.

W magazynie czeka również świąteczne przedstawienie, na które można się wybrać szkolnym autobusem razem ze świnką Peppą i resztą jej klasy.

W tym odświętnym numerze Rodzina Treflików jeździ na łyżwach i pomaga dzieciom rozwijać spostrzegawczość.
Z kolei Tupcio Chrupcio i drużyna Rescue Bots w zabawny sposób pomaga ćwiczyć logiczne myślenie. A to nie jedyni bohaterowie w tym magazynie. Dzięki szybkiej i prostej lekcji języka migowego każdy nauczy się składać świąteczne życzenia, a z Nelą Małą Reporterką rozszyfruje ukrytą wiadomość.

Na końcu magazynu, dla chętnych jest konkurs plastyczny z atrakcyjnymi nagrodami.

Do każdego egzemplarza magazynu dołączony jest upominek – urocze pieski Husky z zabawkami.

pozostałe aktualności