foto

Dwie popularne autorki książek dla dzieci i młodzieży i niezwykle utalentowany plastyk łączą siły w jednej niezwykłej książce – „Bob, przyjaźń to magia, która nie przemija”.
Jest to pouczająca, zabawna i pełna wzruszeń historia, zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Książka już w kilka dni po premierze znalazła się na liście bestsellerów, a obecnie przeszła do finału głosowania na najlepszą książkę dla dzieci, która została wydana w 2018 roku!Kiedy twoja babcia mieszka w dalekiej Australii, nie możesz za często jej odwiedzać. Doskonale o tym wie Livy, która musi przejechać, przelecieć i przepłynąć pół świata, aby spotkać się ze swoją ukochaną babcią. Ostatni raz była u niej aż pięć lat temu i nic z tej wizyty nie pamięta.
Może oprócz kurczaka. Takiego innego kurczaka. Tylko, o co z nim było nie tak…?

Tytułowy Bob jest zielonym stworkiem w stroju kurczaka, który aż pięć lat czekał na swoją przyjaciółkę Livy! Dziewczynka kazała mu schować się w szafie i chwilkę poczekać.
Niestety zupełnie o nim zapomniała.
Bob nie zapomniał, czekał cierpliwie i kiedy wreszcie przyjaciółka po niego wróciła, wspólnie starają się odkryć tajemnicę jego pochodzenia.
Kim jest Bob? Skąd się wziął w szafie w Australii? Gdzie są jego rodzice? I dlaczego kury babci tak nieufnie na niego zerkają?

„Bob, przyjaźń to magia, która nie przemija” to książka, która zachwyciła ludzi na całym świecie. I wreszcie jest dostępna w Polsce.
Ukazała się nakładem WYDAWNICTWA KOBIECEGO.
Piękna okładka i dopracowane ilustracje sprawiają, że ta publikacja jest idealnym pomysłem na prezent.
Duże i wyraźne litery, krótkie rozdziały zachęcą dzieci do samodzielnego czytania i sprawią, że wieczorne bajki przed zaśnięciem będą wypełnione magią.

„Bob, przyjaźń to magia, która nie przemija” spodoba się zarówno maluszkom jak i samodzielnie czytającym dzieciom.
The New York Times określił ją mianem zachwycającej, a The Wall Streat Journal zakochał się w magicznej i pełnej humoru atmosferze książki.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...