foto

Fundacja Zwalcz Nudę już po raz VI zaprasza na świąteczny cykl rodzinnych gier miejskich.
Zachęcamy do wyruszenia w podróż w czasie, pomocy w zorganizowaniu niezapomnianego świątecznego przyjęcia w klimacie lat 20. XX wieku i odkrycia prawdziwej magii świąt!

Na co dzień Akademia Elfów Świętego Mikołaja znajduje się na Biegunie Północnym.
Jednak w grudniu, ze względu na gorący przedświąteczny czas, otwiera swoją filię w Warszawie. Każde dziecko może dołączyć do Akademii i zostać pomocnikiem Św. Mikołaja!
Tak jak i na Biegunie, Akademia jest podzielona na departamenty, które wspólnie przygotowują święta.
Podczas gier dzieci będą miały możliwość odwiedzenia m.in. departamentu kaligrafii, dekoracji, kulinarnego oraz choinkowego!

W tym roku Święty Mikołaj prowadzi nabór:

6 grudnia – BIAŁOŁĘKA – Galeria Północna
8 grudnia – WAWER – Ferio Wawer
15 grudnia – PRAGA POŁUDNIE – Plac Szembeka

Nie oarto zwlekać i jak najszybciej przyłączyć do Akademii!
Do wygrania są wspaniałe nagrody Każde dziecko dostanie upominek od Św. Mikołaja. Przygotowano zdrowe lizaki Mniam-Mniam bez cukru, chrupki Mr Croc z certyfikatem EKO i mnóstwo innych słodkości!
Na wszystkich czeka również moc rodzinnych atrakcji – nie tylko dla uczestników gier – w tym: wspólne pisanie listów – poczta świętego Mikołaja, Święty Mikołaj we własnej osobie i jego wyjątkowi pomocnicy – elfy, śnieżynki i renifery!
Będzie można poczuć świąteczny nastrój i bawić się całą rodziną!

Udział w imprezach jest bezpłatny. Jednak by wziąć udział w grze, trzeba zapisać dziecko. Można to zrobić na stronie internetowej www.zwalcznude.pl/elfy/.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...