foto

„Babcia Dziergajka” autorstwa Margarett Borroughdame to z pozoru prosta opowieść, która porusza i przypomina o tym, co w życiu najważniejsze. Polecamy ją tym rodzicom, dziadkom i nauczycielom, którzy pragną pomóc dzieciom odkrywać najprostsze i najskuteczniejsze sposoby na piękne życie!

„Babcia Dziergajka” to pełna humoru, ciepła, miłości i zadumy wierszowana historia o niezwykłej babci, która nietuzinkowo – bo poprzez swoje oryginalne hobby – wyrażała miłość do bliskich.
Czy bliskim to się podobało? Co to była za hobby?
Tego młodzi czytelnicy i słuchacze opowiadań czytanych przez rodziców lub dziadków dowiedzą się z najnowszej książki wydawnictwa MBBooks
Autorka – Margarett Borroughdame – pokazuje w niej, że w życiu nie liczą się stereotypy i tradycyjny podział społecznych ról na damskie i męskie, jak wielką siłą może być hobby i jaką moc ma miłość, która nie zna granic przestrzeni ani czasu.
Pisarka w subtelny i refleksyjny sposób dotyka tematu przemijania i pożegnania z bliskimi.
Wiersz kończy się optymistyczną puentą, która pomaga dzieciom zbudować pozytywny obraz świata – magia uczuć i nasze codzienne dokonania to ślad, który po sobie zostawiamy.

Książka zachęca do rozmowy z dziećmi na trudne tematy.
Jest napisana pięknym językiem, pełnym plastycznych opisów, kształtów, kolorów i sytuacji, zilustrowana z klasą i humorem!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...