foto

Zachęcamy Państwa, by umożliwić swoim pociechom poznanie inspektora Krokodyla, bohatera książki „Uczuciometr inspektora Krokodyla”. Pomoże on maluchom zrozumieć swoje uczucia. Podpowie też, jak zmierzyć emocje i podda sposoby na ich kontrolowanie.

„Uczuciometr inspektora Krokodyla” to niezwykła książka dwóch hiszpańskich autorek – psycholożki i ilustratorki. Powstała z zarówno myślą dla dzieci, jak i ich rodziców.
Czytelnicy poznają dziesięć podstawowych emocji, po meandrach których oprowadza inspektor Krokodyl.
Z pomocą skonstruowanego przez siebie przyrządu, jakim jest uczuciometr, wyjaśnia młodym czytelnikom, co czujemy w określonych sytuacjach i dlaczego.

Wspaniałe ilustracje, wzbogacone o czytelną instrukcję rozpoznawania uczuć i niezwykle interesujące opowiadania będą zachętą do rozmowy o emocjach, które przeżywamy każdego dnia.

Dzięki tej książce można nauczyć się rozpoznawać, mierzyć i regulować swoje UCZUCIA. Pomaga w i UCZUCIOMETR inspektora Krokodyla. Musisz tylko obrócić swoim UCZUCIOMETREM

O autorkach słów kilka…
SUSANNA ISERN jest psycholożką, autorką ponad sześćdziesięciu książek dla najmłodszych i mamą trójki dzieci. Wykłada psychologię nauczania na Europejskim Uniwersytecie Atlantyku w Santander i pracuje jako psychoterapeutka w prywatnej klinice. „Uczuciometr Inspektora Krokodyla” jest owocem jej zamiłowania do literatury i dużego doświadczenia w pracy nad dziecięcymi emocjami. Została dwukrotnie nagrodzona srebrnym medalem na Moonbeam Children’s Book Awards.

MÓNICA CARRETERO jest ilustratorką samoukiem. W Hiszpanii cieszy się dużym prestiżem, ale publikowała także w Anglii, Korei Południowej, Australii i Stanach Zjednoczonych. Jej ilustracje są kolorowe, emanują radością, witalnością i energią. Za swoje prace otrzymała wiele nagród w Anglii i USA: na London Book Fair, Latino Book Awards i BookExpo América. Opublikowała ponad siedemdziesiąt książek.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...