foto

W AMBERKU właśnie ukazało się kolejne wydanie książeczki „Strażacy przy pracy”.
To pierwszy tomu serii Dzień w Zwierzaczkowie, która od lat bawi i uczy dzieci w 16 krajach.

Sharon Rentta – jedna z najbardziej znanych i nagradzanych brytyjskich autorek i ilustratorek książek dla dzieci, stworzyła kolorowy, niepowtarzalny świat mieszkańców Zwierzaczkowa, którzy w każdym tomie – „Pora na doktora”, „Na lotnisku”, przeżywają niesamowite przygody.
Te barwne, przezabawne opowieści wesoło pokazują, ale bardzo fachowo, na czym polega praca w różnych zawodach i co w każdej pracy jest najważniejsze: pracowitość, wytrwałości, cierpliwość, odwaga...

Łoś bardzo chce zostać strażakiem i od razu prowadzić wóz strażacki, ale niemało będzie musiał się nauczyć i wykazać nie lada bohaterstwem, bo okazuje się, że każdy może zostać strażakiem.
Już słychać dźwięki syreny strażackiej: to strażacy ze Zwierzaczka pędzą na ratunek.
Panią Świnkę trzeba wyciągnąć z dziury w jezdni! Pan Jamnik utkwił w rynnie! A czy to pożar? No, nie! W urodziny Dziadka Żółwia świeczki wymknęły się spod kontroli! Dla strażaków ze Zwierzaczkowa nie ma chwili odpoczynku! Akcja pędzi jak wóz strażacki jadący na ratunek.

W kolejnych już dostępnych tomach dzieci oswoją się z pracą lekarzy i dowiedzą mnóstwa interesujących, ważnych rzeczy o lotnisku i podróżach samolotem.
Bo w Zwierzaczkowie zawsze dużo się dzieje i jest naprawdę fantastycznie!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...