foto

17 października będą miały premierę gry wydane przez GW FOKSAL z serii ESCAPE ROOM: „Skok w Wenecji”, „Podróż w czasie” i „Atak na Londyn”.

Gry są kieszonkową wersją rozgrywki typu escape room, w której gracze zostają „uwięzieni’ i postawieni w pozornie beznadziejnej sytuacji, a ich celem jest rozwiązywanie różnorodnych zagadek i w jak najkrótszym czasie wydostanie się z tarapatów.

Gry są adresowane do dzieci w wieku 12+.

„Skok w Wenecji”
Uczestnicy zabawy są profesjonalnymi złodziejami, którym powierzono ryzykowną misję: muszą dostać się do kasyna w Wenecji i wykraść żeton warty 10 milionów dolarów. Każde z graczy wciela się w inną postać – z indywidualną wiedzą i umiejętnościami. To niebezpieczna robota, dlatego trzeba trzymać się planu – najmniejszy błąd może zniweczyć wysiłki!

„Podróż w czasie”
Doktor Thyme zaprasza uczestników do swego laboratorium! Ten ekscentryczny naukowiec i jego badania nad czasem skrywają wielką tajemnicę. Spodziewacie się, że wyróżnienie, jakie was spotkało, będzie niezwykłym doświadczeniem. Okaże się jednak, że ta przygoda znacznie przerośnie wasze oczekiwania!

„Atak na Londyn”
Witajcie w Londynie! Tajny agent Jej Królewskiej Mości wybrał uczestników tej zabawy – najlepszych detektywów Scotland Yardu – do wykonania ściśle tajnej misji najwyższej wagi!
Nad miastem zawisła straszliwa groźba. Musicie odnaleźć i zneutralizować źródło niebezpieczeństwa, zanim będzie za późno!

pozostałe aktualności